Kur žiūrėti Euro 2022?

Europos futbolo čempionatas – didžiulė šventė, visiems futbolu besidomintiems. Tokio rango čempionatų proga stebėti rungtynes pradeda net ir mažiau šia sporto šaka besidomintys žmonės. Masinis renginys, kuris net ir pasaulinės pandemijos akivaizdoje – džiugina žmones.

Lietuvoje gyvai Euro 2022 stebėti galima per LNK kanalų grupės kanalus – LNK bei BTV. Šių kanalų eteryje. Prieš, per ir po – rungtynių kanalų eteryje vyksta gyvi pasijungimai iš studijos, kurioje mačus „Laisvo smūgio“ laidoje analizuoja įvairūs Lietuvos futbolo ekspertai.

Kur žiūrėti Euro 2022 Vilniuje? Lietuvos sostinėje pasirinkimų stebėti Europos futbolo čempionatą yra, žmonės nesirenka pernelyg gausiai, tačiau situacija, turint omenyje koronaviruso situaciją pasaulyje – vien tai, jog yra sukuriama galimybė mieste saugiai stebėti futbolą – jau kelią didžiulį džiaugsmą.

„Brussels Mussels“ – belgiško stiliaus restoranas, kuris įsikūręs Rinktinės g. 5 – įrengta terasa su LED ekranu, sukurta futbolo zona turi ir mini-barą. Restorane kiekvieną čempionato dieną bus transliuojamos visos Europos futbolo čempionato rungtynės. Prieš vykstant į vietą, rekomenduojame paskambinti į įstaigas, pasiteirauti ar situacija vis dar yra tokia pati ir galimybė stebėti

Kur žiūrėti Euro 2022 Kaune? Restoranuose yra įrengti ekranai, tad miestelėnai gali rinktis iš ne vienos opcijos, pvz.: „2 su puse obuolio“ esančio Palangos g. 9. Dar vienas pasirinkimas – restoranas „Pas Stanley“, kur futbolas įjungiamas žmonių pageidavimų, lokacija – Vilniaus g. 24. Prieš vykstant į vietą, rekomenduojame paskambinti į įstaigas, pasiteirauti ar situacija vis dar yra tokia pati ir galimybė stebėti

Europos futbolo čempionatas įsibėgėja, emocijų – netrūksta. Šią vasarą vykstantis turnyras rengiamas 9-oje skirtingų Europos miestų.